- Q&Q

Цена
€28 63 / 56 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Спортен ЕКО часовник Q&Q RP00J011Y
Соларен часовник (без батерия)
Минерално стъкло
Каишка от ЕКО полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Соларен часовник (без батерия)
Минерално стъкло
Каишка от ЕКО полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Спортен ЕКО часовник Q&Q RP00J011Y
Соларен часовник (без батерия)
Минерално стъкло
Каишка от ЕКО полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Соларен часовник (без батерия)
Минерално стъкло
Каишка от ЕКО полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Пол | Унисекс |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Биколорен |
| Цвят | Биколорен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Стил | спортен |
| Стил | спортен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 38 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.8 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Часовник Q&Q SmileSolar RP00J011Y със слънчево захранване
Изберете устойчивия стил с Q&Q SmileSolar RP00J011Y – часовник, захранван от слънчева светлина, който никога не се нуждае от смяна на батерия. Неговата екологична технология се зарежда от всяка светлина, осигурявайки надеждно отчитане на времето с модерен, ежедневен дизайн.
Ключови Предимства
- Слънчево захранване — Захранва се от всяка светлина, елиминирайки смяната на батерии.
- Екологичен — Намалява отпадъците от батерии чрез устойчива слънчева технология.
- Лек и удобен — Корпус и каишка от смола осигуряват комфорт при цялодневно носене.
- Лесна четимост — Ясен аналогов циферблат с показване на дата за ежедневно удобство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 38 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Q&Q SmileSolar RP00J011Y
- Оригинална опаковка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




